bellerofon (117)

Bellerofon 

 Direk deniz kenarında olan bu bahçemizde tatilin tadını huzurlu ve en güzel şekilde geçireceğinizden eminiz. Otelimizde bulunan Restoranımız, siz değerli misafirlerimize, geleneksel yöre yemeklerin yanı sıra, Türk mutfağının tüm tadımlarını, masanıza taşımaktan gurur duyar. Kahvaltı ve yemeklerinizi, portakal ve çam ağaçları altında, deniz manzarasını içinize sindirerek alabilir ve günün yorgunluğunu ve stresini atabilirsiniz.

1

Aktiviteler

Çıralı’da yapabileceğiniz aktiviteler.
2

Restaurant

Bellerofon Holiday Restaurant Galerisi
bellerofon bahçe

Bahçe

Bellerofon Bahçesine Bir Göz Atın…

Antalya- Kumluca karayolu (D400) arasında bulunan Çıralı, Antalyadan 80 km. uzaklıktadır. Anayol D400 üzerinden, viraji bol manzaralı,  7 km’lik yol sonrası ulaşım sağlanır. Kumluca otoyolu üzerinden, çıralı kavşağını görünce aşağı ilerleyen yolu takip ederek Çıralı Tatil Cennetine ulaşım sağlanabilir.

Bunlarla uğraşmak istemiyorum diyorsanız ; Alt kısımda bulunan harita’ya tıklayarak, açılan harita navigasyon sisteminde yol haritasını belirle diyerek ; konumunuzdan Bellerofon Holiday’e kolay ve sesli yol tarifi yardımı ile kolayca ulaşabilirsiniz…

Antalya Otobüs Terminalinden Kumluca, Finike, Kaş bölgesine gitmekte olan tüm araçlar ile Çıralı kavşağına gelebilirsiniz. Yaz aylarında buradan gün boyunca Çıralı’ya ek otobüs servisleri sağlanmaktadır. Bu ek servis ile otelimize kadar gelebilirsiniz.

Misafirlerimize özel olarak sunduğumuz vip aracımız, sizi havaalanı veya otobüs terminalinden alarak otelimize yapacak olduğunuz yolculukta kolaylık sağlar. Vip Servisimiz sayesinde servisimiz havaalanında başlar ve tekrar uçağa veya otobüse bindiğiniz saate kadar devam eder. Detaylı bilgi için lütfen bizi aramayı unutmayınız.

Özel Aracinizla

Antalya’dan Kumluca-Kaş istikametine doğru Tekirova dan sonra Çıralı 7 km tabelasindan sola dönün. Virajlı ve manzaralı bir yoldan, çam ağaçları arasında 7 km yolculuğunuzu tamamlayınca çıralı sahilini, saklı cennet çıralı’yı göreceksiniz. Bellerofon Holiday’i yön gösteren tabeladan bulabilirsiniz.

Otobüs ile

Antalya otogarından Kumluca-Kaş istikametine giden Çiçek tur veya Antalya tur otobüslerine binip Çirali yol kavsaginda inebilirsiniz. Orada Çirali Dolmuşlarına binerek Çıralı‘ ya gelebilirsiniz.

Uçak ile

Antalya hava alanından antalya otogarana geliniz buradan Çiçek tur veya Antalya tur otobüsleriyle Çıralı’ya gelebilirsiniz. Vip servis için lütfen vip servis sekmesini okuyunuz…

× Whatsapp