Bellerofon

Bellerofon 

 

Direk deniz kenarında olan bu bahçemizde tatilin tadını huzurlu ve en güzel şekilde geçireceğinizden eminiz. Otelimizde bulunan Restoran
ımız, siz değerli misafirlerimize, geleneksel yöre yemeklerin yanı sıra, Türk mutfağının tüm tadımlarını, masanıza taşımaktan gurur duyar. Kahvaltı ve yemeklerinizi, portakal ve çam ağaçları altında, deniz manzarasını içinize sindirerek alabilir ve günün yorgunluğunu ve stresini atabilirsiniz.

Bungalovlarımızda klima, duş-tuvalet, mini bar, çay ve kahve
yapma olanağı, saç kurutma makinesinin yanında, wirelees internet bağlantısı bulunmakta olup, sizlere evinizdeki rahatlığı aratmayacak bir tatil yaşatacaktır.

Odalar 30-40 m2 büyüklüğünde olup, 1 çift ve 1 tek yataktan oluşmaktadır ve arzu üzerine ilave yatak konur. Odalarımızda oturma imkânının yanı sıra her bungalovunun kendine ait bir verandası bulunur.

ÇIRALI HAKKINDA Çıralı, Antalyaya 80 km. Kemere 40 km. uzaklıkta ve 4 km. sahili ile Akdenizin göz kamaştıran saklı cennetidir. Kumsal denizden itibaren yumuşak bir eğimle yükselmektedir. Her iki ucunda kayalıklarla sınırlanmıştır.

Çıralı kumsalı, dünyada nesli koruma altında bulunan Caretta Caretta deniz kaplumbağalarının yuvaladığı, Türkiyenin en önemli kumsalları arasındadır. Caretta Caretta’ların yanı sıra çok sayıda hayvan ve bitki türünü barındıran bir bölgede ayrıca yakınında bulunan antik Olimpos kenti, mitolojide adı geçen Yanartaş (Olimpos Dağı’nın yanartaşı), portakal bahçeleri ve seralar bölgeyi doğa ve tarih meraklıları için oldukça cazip kılıyor.

Çıralının tarihi ve doğal zenginliği, yasal statüler geliştirilerek koruma altına alınmış durumda. Bugüne kadar turizmin getirdiği kirlenme ve yapılaşmadan payını almayan Çıralı’nın özelliklerini koruyarak gelecek kuşaklara bırakılması hedefleniyor.

× Whatsapp